راه اندازی سرویس سرمایش و گرمایش

در هنگام ساخت بناهای مختلف، سیستم های سرمایشی و گرمایشی مختلفی که قرار است در ساختمان اجرا شوند باید در نظر گرفته شوند.

بیشتر ...

نصب پمپ زمینی و خطی

پمپ سیرکولاتور از دسته پمپ های سانتریفیوژ است. ایـن پمپ هـا که به آنها پمپ خطی ، پمپ آب گرم ، پمپ سیرکوله نیز گفته می شود وظیفه گردش آب در سیستم هـای گرمـایش را بــرعـهده دارنـد.

بیشتر ...

تعمیرات الکتروموتورهای صنعتی

حرفه سیم پیچی برای کاربرد در تعمیرات اعم از تعمیرات الکتروموتورهای صنعتی، تعمیرات سیم پیچی پمپ آب، تعویض موتور‌های الکتریکی، سیم پیچی موتور کولر و تجهیزات به کار گرفته می‌شود.

بیشتر ...

تعمیرات و نوسازی موتورخانه

موتورخانه‌های قدیمی‌تر مثل بسیاری از تجهیزات تاسیساتی در اثر مرور زمان دچار خوردگی‌ها، بهم خوردن عایق بندی و سایر مشکلات شده که نیاز به تعمیرات و نوسازی موتورخانه بوجود میاید.

بیشتر ...

نصب کولر گازی و آبی

نصب کولر گازی های دیواری ، و ایستاده در مارک های مختلف ال جی، سامسونگ، توشیبا، جنرال ، اجنرال، هایسنس، هایر در ظرفیت های مختلف با هزینه نصب کولر گازی مناسب را به تاسیسات گلریز بسپارید.

بیشتر ...

لوله کشی استخر

لوله کشی استخر باید چگونه باشد؟بسیاری از استخر های شخصی و یا عمومی دارای لوله کشی نامناسب و غیر استاندارد هستند بگونه ای که عموما با مشکلات زیر روبرو هستند.

بیشتر ...

تشخیص ترکیدگی لوله و تخلیه چاه و فاضلاب

هرآنچه که برای رفع گرفتگی لوله های ساختمان و تخلیه چاه نیاز دارید بهترین گروه را انتخاب کرده اید. تاسیسات گلریز با کادر حرفه ای و دستگاه های مخصوص در خدمت شماست.

بیشتر ...

نصب چیلر

چیلر یا سرد کن (به انگلیسی: Chiller) دستگاهی است که حرارت را از مایع (معمولاً آب) بر اساس سیکل تبرید تراکم بخار یا جذبی می‌زداید.

بیشتر ...

نصب و تعمیر پکیج

تعمیر پکیج تعمیر پکیج ،سرویس انواع پکیج های داخلی و خارجی شما مشتریان عزیز در سراسر تهران ، توسط تاسیسات گلریز با کادری حرفه ای ارائه می شود.

بیشتر ...

تعمیر استخر

تعمیر استخر | گروه تاسیساتی گلریز با تعمیرات و نگهداری استخر و سونا و جکوزی در خدمت شماست.

بیشتر ...

لوله کشی ساختمان

تاسیسات گلریز با اجرا، تعمیرات و سرویس لوله کشی و تاسیساتی آب ،گاز، موتورخانه شوفاژ ، پکیج و شیرالات شبانه روزی شمال ,غرب, شرق ,مرکز و جنوب تهران در خدمت شماست.

بیشتر ...

تعمیرات و بازسازی ساختمان

بازسازی منزل در تهران | اگر قصد بازسازی منزل خود را دارید تاسیسات گلریز میتواند با کمترین هزینه و در اولین فرصت عملیات نوسازی خانه ی شما را انجام دهد.

بیشتر ...

نقاشی و کاغذ دیواری

نقاشی ساختمان با انجام انواع رنگ های روغنی و اکرلیک و رنگ بدون بو همچنین کاغذ دیواری در مدلها و طرح های گوناگون توسط تیم مجرب تاسیسات گلریز ارائه می شود.

بیشتر ...

نصب و تعمير پمپ های کف کش

تعمیر پمپ کف کش | نصب پمپ‏ های خانگی و پمپ صنعتی در محل و همچنین نصب پمپ در چاه های عمیق و نیمه عمیق و همچنین خارج کردن آن در هرساعتی که نیاز داشتید و در هر جای تهران و یوسف آباد!

بیشتر ...

جوشکاری، ساخت درب و پنجره

نیاز به خدمات جوشکاری و ساخت درب و پنجره دارید؟ما در خدمت شما هستیم

بیشتر ...

نصب و تعمیر فن کویل

فن کوئل دستگاهی است که آب سرد (در تابستان) و آب گرم (در زمستان) داخل لوله های مسی یا (کویل) جریان می یابد و پس ازاین فرآیند فن با وزیدن هوا لابه لای لوله ها باعث ایجادهوای مطبوع و مناسب میشود.

بیشتر ...